Nerobíme tuctové záhrady, naše záhrady majú dušu

Nehľadáte len „niekoho“ na projekt ale reálne vás oslovilo naše portfólio? Chcete navrhnúť záhradu od ľudí, ktorí majú na to vysokoškolské odborné vzdelanie a robia svoju prácu s radosťou? Chcete ušetriť tisíce eur a stovky hodín nesprávnou výsadbou, ktorú by ste neskôr museli prerábať? V tom prípade ste na správnom mieste.

Výhody

Ekológia

Navrhujeme projekty tak, aby nevyžadovali chemické zásahy a umelé hnojivá, ale aby vám prinášali potraviny v biokvalite.

Bezplatná obhliadka

Využite možnosť nezáväznej a bezplatnej cenovej kalkulácie na projekt vašej záhrady a napíšte nám na info@ekozahrady.sk. My vám obratom zašleme podklady, ktoré od vás potrebujeme na vypracovanie cenovej ponuky.

Profesionalita

Žiadne teoretické nepoužiteľné návrhy, ale funkčné a prakticky zrealizovateľné. Všetko je konzultované s realizátormi z nášho tímu.

Prečo my?

Radosť, hobby, odbornosť, vzdelanie, ekológia

Naše projekty tvoríme s radosťou a to sa odráža na energii našich/ vašich záhrad. Naša práca je doslova naším poslaním a hobby zároveň. Máme vypracovaný sofistikovaný systém, aby sme vás previedli hladko celým procesom návrhu, “vydolovali“ všetky potrebné informácie, na základe ktorých ušijeme návrh vašej záhrady na mieru. Spokojnosť našich klientov je pre nás priorita.

Proces návrhu prebieha v nasledovnom slede:
Hneď po Vašom kontaktovaní Vám zašleme potrebné údaje, ktoré od vás potrebujeme na vypracovanie cenovej ponuky. Každú cenovú ponuku robíme individuálne a nezáväzne.

Po schválení cenovej ponuky si dohodneme termín osobnej obhliadky.

Štúdia: Po obhliadke spracujeme tzv. štúdiu, ktorá je koncepčným riešením záhrady s 2D vyznačenými plochami, tvarmi záhonov, hmotami stromov, krov a trvaliek, jednotlivé prvky ako lavičky, múriky, detské prvky atď., výškové členenie záhrady: svahy, rezy a terénne úpravy. Inšpiračné obrázky k jednotlivým prvkom a 3D vizualizácia navrhovaného priestoru.

Po pripomienkovaní, doladení štúdie podľa Vašich predstáv a odsúhlasení finálneho konceptu prechádzame na druhú fázu: realizačný projekt:
Realizačný projekt je súbor výkresov, v ktorých je záhrada rozkreslená do posledného šróbika, takže si záhradu viete zrealizovať aj svojpomocne. Riešia sa tu konkrétne druhy stromov, krov, trvaliek a cibuľovín. Kde majú byť na centimeter presne vysadené. Konštrukčné zloženie technických prvkov ako zeleninové záhony, oporné konštrukcie, múriky… Schéma automatického závlahového systému, záhradného osvetlenia, robotickej kosačky. Fotografie konkrétnych navrhnutých prvkov, rastlín a materiálov. Stručný manuál na založenie a údržby záhrady a v neposlednom rade detailná cenová kalkulácia na realizáciu záhrady.

 

Staňte sa súčasťou nášho tímu:
Ak máte vysokoškolské vzdelanie v krajinnej architektúre, skutočný zmysel pre ekológiu a premakultúru a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, napíšte nám na info@ekozahrady.sk. Nezabudnite priložiť aj svoje portfólio doterajších prác.