Učte sa od tých, ktorí tú cestu majú už za sebou

Ak dovolíte, na tejto podstránke budem písať v mojom vlastnom mene: Roman Šabík. Rozhodol som sa spustiť službu, ktorá vás odštartuje raketovým tempom do sveta záhradníčenia. Pokiaľ si chcete riešiť záhradu sami, knihy väčśinou nestačia a najväčším učiteľom je prax. Ja som si tie stovky hodín chýb a „vyhodených“ peňazí odpykal za vás. 🙂

Výhody

15 rokov know-how

Všetky informácie, ktoré som nadobudol za 15 rokov praxe v teréne vám „vysypem z rukávu“, nič vám nezatajím. Už len jedna krátka informácia Vám môže zachrániť tisíce eur a desiatky hodín zbytočnej práce.

Ušetríte

Ušetríte mnoho peňazí a času. Vyhnete sa zbytočným chybám. Cena za mentoring je len zlomok ceny z toho, koľko by vás stáli zbytočné chyby. Viem dobre o čom hovorím…

Skutočne osobný prístup

Mentoring bude šitý na mieru a budeme riešiť len to, čo potrebujete. Pre viac info čítajte ďalej.

Prečo ja?

„Skúsenosť je učiteľom všetkých vecí.“ G.J.Caesar

Pýtate sa, prečo práve ja by som Vás mal „učiť“ ako správne pristupovať k záhrade? Práve preto, lebo mám už 15 rokov záhradníckej praxe v teréne, 13 rokov intenzívneho sledovania a pokusov v mojej súkromnej záhrade, spolu 9 rokov stredoškolského a vysokoškolského vzdelania v záhradníckom odbore, 8 rokov vedenia firmy na návrhy, realizácie a údržby prírodných záhrad a 7 rokov od založenia môjho jedlého lesa, ktorý mi dal mnohokrát viac ako všetky knižky, kurzy a videá dokopy.

Čo presne ponúkam?

Osobný prístup face to face (tzv. mentoring) , kde budeme hľadať najlepšie riešenia pre návrh, realizáciu alebo údržbu vašej záhrady. Téma závisí od vás a od toho, čo aktuálne potrebujete vyriešiť.

Prakticky prebiehajú stretnutia v online forme cez skype, google meet, príp. inú platformu. Minimálne 5x v 2 týždňových intervaloch po 1,5 hodine, prípadne podľa Vašej časovej potreby.

Avšak tiež sa špecializujem len na niektoré činnosti a pred prvým mentoringom Vám zašlem dotazník, ktorý Vám pomôže špecifikovať čo konkrétne chcete riešiť. Na základe toho sa vyjadrím, či som schopný Vám v danej oblasti poradiť. Na určité témy si možno prizvem iných odborníkov, ktorých prácu poznám a ktorým dôverujem.

Cena za mentoring je 100€/ 90 minút. Spolu teda 500€ minimálny set piatich mentoringov = 7,5 hodiny. Platí sa vopred celá suma cez bankový prevod. Po úhrade si dohodneme individuálne termíny a čas mentoringov.

Postaráme sa o vás

Najviac sa cítim doma v konzultácii projektov prírodných záhrad, všetkého o výsadbách, jedlom lese, komplexnej údržbe záhrady, rezov ovocných stromov a krov, realizácií a údržbe závlahových systémov. Paradoxne nechcel by som ísť do detailov ohľadne chovu zvierat, biobazénov, príliš stavbárskych záležitostí, ale viem to vynahradiť externými špecialistami v rámci ceny a času mentoringu.