site builder

Tento mesiac ponúkame ZADARMO obhliadku záhrady a vypracovanie cenovej ponuky

Čomu sa venujeme?

OBHLIADKY

Obhliadka aj cenová ponuka na projekt je bezplatná a nezáväzná. Vypočujeme si vaše predstavy o budúcom využití pozemku a zozbierame potrebné údaje, aby sme dizajn prispôsobili presne na mieru a aby vám skutočne záhrada prinášala úžitok a radosť.

PROJEKTOVANIE

Po obhliadke vypracujeme návrh záhrady (štúdiu) a projekt záhrady. Štúdia je ručne kreslený návrh záhrady s inšpiračnými fotkami a vizualizáciou, aby ste si vedeli lepšie predstaviť vašu vysnívanú záhradu.

REALIZÁCIA

Keď už máte projekt spracovaný, zostáva už len samotná realizácia. Sme tím zohratých záhradníkov a zhmotníme vašu záhradu pred vašimi očami.

Mobirise

Prečo s nami?

Renomovaní záhradní architekti
Máme viac ako 14 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a realizácií záhrad.
Garantujeme 100% spokojnosť
Napĺňame a zhmotňujeme predstavy našich klientov. Ponúkame komplexné služby, tvorbu živých a prírodných záhrad plných zdravých potravín.
Vytvárame oázu pokoja
Žite v súlade s prírodou a čerpajte z nej energiu.
Bezplatná obhliadka
Ponúkame obhliadku aj cenovú ponuku na projekt bezplatne a nezáväzne.
Ekologický prístup
Naučíme vás pestovať bio. Už nemusíte konzumovať chemicky upravovanú zeleninu a ovocie, ale dopestujete si ich vo vlastnej záhradke.
Práca je našim hobby
Tvorba záhrad je nielen našou prácou, ale aj naše hobby, ktoré berieme ako naše životné poslanie.

Ako pracujeme?

Najprv spracujeme štúdiu – základný návrh záhrady, aj s 3D vizualizáciou. Na začiatku vytvoríme návrh, v ktorom koncepčne vyriešime jednotlivé časti záhrady.
Po odsúhlasení štúdie vytvoríme realizačný projekt v ktorom je presne definovaný výber konkrétnych rastlín a prác. Garantujeme 100% spokojnosť.
Realizácia záhrady na kľúč.

Referencie spokojných klientov

Kontaktný formulár

© A.O. ITAZ s. r. o.