simple site templates

TÚŽITE ŽIŤ V SÚLADE S PRÍRODOU? NEMUSÍTE SA SŤAHOVAŤ DO LESA :)

Už máte po krk tých tuctových "okrasných" záhradiek viditeľných na každom kroku s "anglickým" trávničkom, tujami a cypruštekmi, ktoré neprinášajú žiaden úžitok? Kde ľudia kŕmia rastliny umelými hnojivami, živočíchy ničia chemickými postrekmi a zodierajú si kĺby od náročnej starostlivosti.. Z údržby sa stáva ťažká drina a vysnívaná idylka rajskej záhradky je na míle vzdialená od reality...

JE NAJVYŠŠÍ ČAS SKONCOVAŤ S TOUTO EKOCÍDOU NA NEVINNÝCH OBYVATEĽOCH PRÍRODY

Ako by sa vám páčilo jesť čerstvé ovocie a zeleninu v najvyššej biokvalite z vašej záhrady, piť čaj z práve natrhaných byliniek a kochať sa hrdličkou pijúcou z jazierka?

Kvitnúce kvetiny okolo vás vábia vaše zmysly, čulý ruch živočíchov pracuje usilovne vo váš prospech. Máte pocit, že ste sa ocitli v inom vesmíre... Záhrada si žije takmer sama, prekypuje životom a vy už nemáte potrebu výraznejšie zasahovať. Už sa len kocháte a radujete, ako všetko dokonale funguje a práca v záhrade sa pre vás stáva radosťou.

Áno, aj toto je možné zažiť na malom kúsku pôdy, kde ekozáhrada je tá najlepšia terapeutka.

Výhody ekozáhrady spočívajú najmä v úžitku pre človeka, kde mu záhrada prináša zdravé potraviny a iné užitočné produkty za súčasného minimalizovania zbytočnej práce. Kľúčová je čím väčšia rozmanitosť rastlín a živočíchov, kde všetko so všetkým spolupracuje

Nachádzajú sa tu ovocné stromy a kríky, množstvo kvetín, zeleninové záhony, úkryty pre živočíchy, jazierko... v trávniku rastú malé kvietky. Nepoužívajú sa tu žiadne umelé hnojivá a toxické pesticídy.

NA SLOVENSKU SA RODÍ VEĽKÁ ZÁHRADNÍCKA REVOLÚCIA

Úžitky, ktoré vám spolupráca s nami prinesie:

Naučíme vás pestovať bio - už nemusíte konzumovať zeleninu a ovocie z obchodov. Ukážeme vám, ako si ľahko a efektívne vypestovať vlastné potraviny v najvyššej biokvalite bez použitia pesticídov a umelých hnojív.

Vykonáme odbornú údržbu - nemusíte sa báť, že nebudete mať čas a odborné znalosti na údržbu a záhrada vám prerastie cez hlavu. Máme pre vás niekoľko efektívnych tipov ako ju minimalizovať, prípadne ju vieme celú vykonať za vás.

Rýchla úroda - už nemusíte čakať 5 rokov na prvú úrodu ovocia. Ukážeme vám, ako na to.

Založíme ekologický trávnik - nemusíte mať strach pustiť svoje deti do záhrady na trávnik nasiaknutý toxickými pesticídmi. V ekozáhrade sa budete radovať z pestrého kvitnúceho trávnika, ktorý nevyžaduje žiadne postreky a umelé hnojivá.

Rozmanitosť - nemusíte sa obávať nudnosti a sterility aká je v štandardných okrasných záhradách. Biozáhrada prekypuje životom a dobíja vašu energiu, práca v nej prináša radosť.

Prerobíme už existujúcu záhradu - nemusíte zúfať, pokiaľ máte už vytvorenú neužitočnú záhradu a túžite po ekozáhrade. Jej prvky ušijeme na mieru už existujúcej záhrade.

Navrhneme za vás - nemusíte študovať tony knižiek o prírodných záhradách a pestovaní. Práve preto sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s celým procesom tvorby prírodnej jedlej liečivej záhrady.

Pomôžeme pri realizácií – zrealizovať kompletnú záhradu nie je hračka a preto vám s ňou radi pomôžeme. Či už sa jedná len o určitú časť alebo komplexnú realizáciu, vieme sa dohodnúť.

© A.O. ITAZ s. r. o.